Twoje miejsce w Internecie

Działając w branży interaktywnej od 2008 roku mamy w swoim portfolio ponad 460 wykonanych stron, portali oraz sklepów internetowych. Wysoką jakość naszych usług potwierdzają liczne referencje oraz nagrody za wykonane projekty, np. najlepsza strona banku spółdzielczego wg. Banking Magazine dla strony www.bswschowa.pl

Tworzenie stron internetowych – jak działamy?

  • 1. Analizując zachowanie użytkowników za pomocą Google Analytics, tworzymy serwisy, które przy pierwszym kontakcie przyciągają swoim wyglądem oraz w czytelny sposób prezentują zakres działalności firmy.

  • 2. Po zrobieniu pierwszego, pozytywnego wrażenia na użytkowniku strony, kładziemy nacisk na ergonomię i użyteczność, zachęcając do zagłębienia się w serwis i skorzystania z oferty, podkreślając jej unikalne cechy i walory. Przykładem ergonomicznego i użytecznego serwisu jest zaprojektowany przez nas system płatności PayU.

  • 3. Odpowiadając na rosnącą liczbę użytkowników korzystających z urządzeń mobilnych, projektujemy strony internetowe w technologii Responsive Web Design. Niezależnie od urządzenia, na jakim wyświetlana jest strona, treści i grafiki witryny są dopasowane do rozdzielczości ekranu. Technologia ta zapewnia użytkownikom laptopów, tabletów oraz smartfonów komfortowe korzystanie z serwisu. Serwis www.cityparkhotel.pl został wykonany w technologii RWD.

  • 4. Specjalizujemy się w pozycjonowaniu stron w wyszukiwarce Google. Podczas realizacji projektów zawsze bierzemy pod uwagę optymalizację stron pod kątem indeksacji przez wyszukiwarkę. Bieżąca aktualizacja portalu to ważny czynnik brany pod uwagę przy ocenie strony przez Google.