Zaawansowane portale i aplikacje internetowe to nasza specjalność.

Posiadamy doświadczenie w realizacji start-upów finansowanych ze środków prywatnych jaki i z dotacji unijnych. Tworzymy również systemy sprzedażowe, które w znaczący sposób usprawniają codzienną pracę. Na każdym etapie prac dzielimy się z klientem naszym doświadczeniem i doradzamy najbardziej efektywne rozwiązania technologiczne jak i biznesowe.
 
Tworzone przez nas aplikacje webowe są niezależne, skalowalne i dostępne z każdego miejsca na świecie, dla nieograniczonej liczby użytkowników. Dbamy o bezpieczeństwo transferu danych oraz archiwizację.
 
Wdrażamy rozwiązania oparte na chmurze (technologii Saas).

Aplikacje internetowe – dlaczego warto?

  • 1. Przy każdym projekcie działa min. 4 osobowy zespół składający się z Account managera, Project Managera, Grafika oraz Web Developera.

  • 2. Analizujemy pod kątem biznesowym ofertę Klienta i ukazujemy jej unikalne cechy.

  • 3. Nasze doświadczenie to ponad 10 letnie działanie w branży, 360 wykonanych projektów interaktywnych.

  • 4. Tworzyliśmy zaawansowane systemy, kładące nacisk na użyteczność, integrujące funkcjonalności dla wymagających klientów – jednym z przykładów jest system Payu Checkout

  • 5. Zapewniamy różnorodność poprzez dostęp do serwisów z każdej możliwej platformy, idealnie wyświetlane treści niezależnie od rozdzielczości ekranu.